Spoedbezorging van uw elektronica en fraudegevoelige producten vanaf 30 minuten na afroep.
Met onze spoedbezorging van elektronica en fraudegevoelige producten aan huis ontzorgen wij telecombedrijven, hardware leveranciers en reparateurs in héél Nederland. Dit doen we 365 dagen per jaar: overdag, ’s nachts, maar óók in het weekend en op feestdagen.
Meld uw order telefonisch of via onze online portal aan en selecteer het tijdvak waarin de elektronica of diefstalgevoelige producten geleverd moeten worden. Dit is al mogelijk vanaf 30 tot 50 minuten na afroep!
02
Op mijnafspraak.nl ziet de klant wie er langskomt en met de unieke code kan de klant eenvoudig zelf aan de deur controleren of de medewerker ook echt is wie hij/zij zegt.
03
Nadat de klant de elektronica of diefstalgevoelige producten in ontvangst heeft genomen krijgt u hier direct een terugkoppeling van, zodat u verzekerd bent van een succesvolle afhandeling.
Dankzij de ruime keuze uit tijdvensters hebben we een afleverpercentage tot maar liefst 99% of hoger! Scheelt frustratie en is beter voor het milieu: we rijden namelijk zelden twee keer.
Door onze zorgvuldige scancontroles komen beschadigingen en vermissing gelukkig maar zelden voor. Gaat het toch een keer mis? Dan lossen we het áltijd op.
Onze medewerkers zijn gespecialiseerd in gedragsanalyse en het controleren van fysieke kenmerken om look-alike fraude te voorkomen bij het bezorgen van uw producten.
Voor de controle van ID-bewijzen gebruiken we tablets met speciale technologie die ook gebruikt wordt door overheidsinstanties en veiligheidsdiensten in binnen- en buitenland.
Een digitaal formulier of contract laten ondertekenen aan de deur? Wij passen de gegevenscontrole volledig aan op uw business rules, inclusief wijzigingen en realtime controles in uw backoffice.
Met PIN aan de deur betalen vóór levering? Wij regelen het en zorgen voor een realtime terugkoppeling. Zo ontvangt u na de betaling automatisch een digitaal bewijs: veilig, eenvoudig en betrouwbaar.
Bij AMP Groep zijn we dol op technologie. Zo dol, dat we u zelfs beloven altijd de laatste technologie toe te passen. Daarom zijn we extra trots op onze samenwerking met Dustin. De grootste, merkonafhankelijke IT-leverancier van de BeNeLux.
Van voldoen aan alle eisen voor zero emissie zones tot de hoogste vorm van cyber security volgens NIS2-richtlijnen en alles daartussenin: aan deze 6 beloftes mag u ons 24/7 houden.
Door verschillende certificeringen waaronder ISO9001 en GDP is zorgvuldigheid gegarandeerd
Onze ISO 27001 en ETSI certificeringen dragen bij aan optimale bescherming van vertrouwelijke gegevens
We scoren een 9 op onze dienstverlening op basis van meer dan 2 miljoen reacties
Van live temperatuur monitoring tot echtheidscontrolesoftware, we gebruiken het allemaal
We werken hard om in 2030 50-75% emissieloos te bezorgen met al onze bestelauto's
We steunen instanties zoals Villa Pardoes via sponsoring én door zelf de mouwen op te stropen